با تقویت فکرمثبت به ثروت رویایی که در سر داشتم رسیدم

افراد با فکر مثبت به اطرافشان نور می پاشند و تمام پدیده ها از آنها انرژی مثبت دریافت می کنند. همه ما بودن در کنار افراد منفی نگر و مثبت نگر را تجریه کرده ایم. قطعا شادی و شعف افراد مثبت نگر را به رخوت و سستی افراد منفی نگر ترجیح می دهیم.

همچنین افرادی با تفکر مثبت اندیشی سلامت روحی بیشتری دارند و از مشکلات روحی کمتری رنج می برند. این افراد در زندگی موفقیت های بیشتری کسب می کنند. پس همه ما باید تلاش کنیم تا مهارت تفکر مثبت اندیشی را در خود تقویت کنیم و زندگی را برا یخودمان و اطرافیانمان شیرین تر کنیم. امروزه قطعات خودرو بسیار پر مصرف می باشد که همواره با سود بالایی همراه است یکی از این قطعات باتری ماشین می باشد که در ادامه به چند نوع پر فروش آن می پردازیم.

باتری ماشین سپاهان

وظیفه باتری ماشین سپاهان ذخیره انرژی الکتریکی و آزادسازی آن از طریق یک فرآیند شیمیایی است.

این انرژی الکتریکی همان چیزی است که نیرو راه اندازی موتور، استفاده از چراغ های خودرو و همچنین وسایل متصل به خودرو (فندک سیگار، استریو و غیره) را تامین می کند. 

علاوه بر این، در مواردی که برخی از قطعات نیاز به نیروی راه اندازی دارند ، انرژی باتری نیز می تواند کمک کند، مانند در مورد بکسل وسیله نقلیه، استفاده از گرمایش و غیره.

باتری ماشین ساینا

برای تولید باتری ماشین ساینا از بهترین قطعات و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود، به همین خاطر هم این نوع باتری ها در برابر دمای بالا مقاوم هستند.

همانطور که خود نیز می دانید هوای گرم شرایط نامناسبی را برای باتری خودرو ایجاد می کند و سبب کاهش عمر باتری می‌ شود.

اما باتری ماشین ساینا از با کیفیت ترین نمونه این محصولات است که در هوای گرم هم عمر طولانی دارد.

باتری ماشین ساینا از نوع اسیدی به دلیل چگالی صفحات بالا رفته، خیلی دیرتر سولفاته می شود.

این نوع باتری دارای یک چراغ مخصوص است که در صورت تمام شدن اسید باتری چراغ آن روشن شده و هشدار تمام شدن اسید باتری را می دهد.

باتری ماشین زانتیا

اگر قصد خرید باتری ماشین زانتیا را دارید باید حتما به بعضی نکات توجه کنید زیرا دقت به این نکات کلیدی منجر خواهد شد که یک انتخاب منحصر به فرد داشته باشید.

حتماً تاریخ ساخت باتری را مورد بررسی قرار دهید یک باتری از زمانی که تولید می‌ شود طول عمر آن شروع خواهد شد.

اگر مدت زمان زیادی از ساخت محصول گذشته باشد بعد از استفاده و گذشت مدت نه چندان زیادی کارایی خود را از دست خواهد داد.

بیشتر باتری ها برای شرایط آب و هوای مناسب ساخته شده اند اگر آن ها را در مناطقی با آب و هوای گرم یا سرد استفاده کنید کارایی چندانی نخواهند داشت.