با بودجه بندی درآمدم به اهدافی که داشتم رسیدم

خیلی آسونه که بخواهید پس انداز کنید اما اگر ندانید که هر ماه چقدر و برای چه چیزهایی خرج میکنید خیلی کار سختی بنظر میاد.

برای بودجه بندی باید هزینه های ضروری ماهیانه را یادداشت کنید تا بتوانید جلوی اصراف پول را بگیرید. بخصوص اگر قسط هایی دارید که به محض واریز حقوقتان از آن کم میشوند. بعد از نوشتن خرج های ماهیانه تان متوجه خواهید شد که چقدر خرج غیر ضروری و بیهوده دارید و با کم کردن و حذف آن ها میتوانید بیشتر پس انداز کنید.من یک سال است که در زمینه شال فعالیت دارم و خوشبختانه درآمد خوبی هم کسب نمودم که با بودجه بندی توانستم درآمدم را مدیریت کنم.

شال سفید مشکی

همانطور که می دانید استفاده از رنگ هایی که متضاد هم هستند مثل شال سفید مشکی مشخصات و ویژگی هایی دارند که انتخاب درست می تواند زیبایی خاصی برای شما ایجاد کند.

از آنجایی که متضادترین رنگ های دنیا سفید و مشکی هستند قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم همیشه زیبا خواهد بود.

این زیبایی منحصر به فرد را شما می توانید در شال سیاه و سفید نیز مشاهده کنید و هر مدلی که طبق سلیقه شما می باشد را انتخاب نمایید.

 طراحان شال و روسری برای ایجاد نقش و نگارهای زیبا از هر چیزی که در دنیای اطراف ما وجود دارد بهره می گیرند و به وسیله آن ها بر روی شال و روسری نقش های زیبا خلق می کنند.

شال دامنی عمده

جنس هایی که برای دوخت شال دامنی عمده انتخاب می شود کاملا نخی بوده که معمولا از نخ وال هستند که جنسی کاملا خنک دارد و مناسب فصل تابستان است.

برای شال های دامنی رنگ های متنوعی در نظر گرفته شده است که سبب زیبایی بیشتر آن شده است و هر فرد می تواند مناسب با سلیقه ی خود انتخاب کند.

ابعاد این شال ها در تمامی جنس ها معمولا یکسان است و ابعادی ۲۰۰ در ۷۰ دارد که بسیار مناسب می باشد و اندازه ای استاندارد دارد.

پلیسه ای که در پایین این شال ها دوخته شده است آن را بسیار خاص و متفاوت از سایر شال ها کرده است.

شال چروک

عرضه شال چروک در دو نوع ساده و طرحدار وجود دارد. تنوع رنگ در این شال ها بسیار زیاد است که به راحتی می توان با انواع تیپ آن را ست کرد. این محصول از جنس نخ مرغوب تولید می شود و وزن سبکی دارد.

لطافت این شال بسیار بالا است و ایستایی خوبی بر روی سر دارد که مانع از لیز خوردن می شود. جنس با کیفیت این محصول هرگز پرز نمی دهد و نخ نما نمی شود و می توان به مدت طولانی از آن استفاده کرد.

این محصول به راحتی شسته می شود و طول عمر بالایی دارد. شال چروک ضخامت کمی دارد و جریان هوا را به خوبی از خود عبور می دهد و باعث ایجاد حساسیت نمی شود.