با آجر مزد تمام زحماتم را گرفتم

من تصمیم گرفتم با شیوه نوین که همان فروش اینترنتی می باشد محصولاتی نظیر آجر لعابدار و دیگر انواع آجر که ادامه درباریشان صحبت خواهیم کرد را به فروش برسانم. با گذشت زمان و با سود حاصل از این کار کسب و کار خود را گسترش دادم و خیلی سریع به ثروت رسیدم.

آجر صادراتی

این آجر صادراتی به صورت دستی و یدی تولید می شود برای تولید آن ابتدا خاک رس درون قالب ریخته می شود و سپس قالب به داخل کوره هدایت می شود مدت زمانی که قالب در کوره می ماند بر رنگ آن تاثیر دارد اگر آجر تیره رنگ مانند قهوه ای نیاز داشته باشید باید مدت زمان بیشتری در کوره بماند و در صورتی که آجر با رنگ روشن مد نظر شما است باید پس از مدت کوتاهی قالب را از کوره خارج سازید این کوره دمای بسیار زیادی دارد از این رو در هنگام کار باید نکات ایمنی کامل رعایت شود تا دچار آسیب و سوختگی نشوید می توانید از ترکیب آجرهای رنگی برای نمای خارجی و بیرون ساختمان استفاده کنید و بدون ابزار خاص از کنار هم قرار دادن آنها طرحی بسیار زیبا و جالب ایجاد کنید آن به شکل چهارگوش کاملا مسطح می باشد که ارتفاع کمی دارد و اندازه طول و عرض آن کاملا استاندارد است از این رو زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد.

C:\Users\ARAD\Desktop\55.jpg

آجر لعابدار

حتماً قبل از سفارش دادن اطلاعاتی درباره آجر لعابدار به دست بیاورید تا به راحتی بتوانید ثبت سفارش کنید تا برای معماری و ساختن ساختمانهای خود به مشکل بر نخورید.

تنوع رنگ زیاد این نوع آجرها باعث شده که اگر می خواهید ساختمان شما در طبیعت به رنگهای همان محیط ساخته شود و محیط ریزش نکند می توانید از آجرهای لعابی استفاده کنید و ساختمان خود را با مناظر اطراف خود یکپارچه و یکدست کنید و طبیعت را از زیبایی خود در دور نکنیم.

تاریخ آجر لعابی: استفاده از آجر لعابدار و آجر سفالی سقفی بکاریم از دوران گذشته تا به امروز در ایران متداول بوده و ایرانیان در لعاب کاری مهارت بسیار زیادی از پیشینیان خود داشته اند وجود لاب در آجرها و همچنین در سفالها باعث می شود مقاومت آنها در برابر فرسایش و هوازدگی بیشتر شود یکی از مزیتهای بسیار منحصر به فرد لعاب به حساب می آید.

سطح بسیار صاف و شفاف و براق هستند به همین علت باعث می شوند که از نفوذ آب به درون جلوگیری شود همچنین این نوع آجرهای لعابی در برابر عوامل شیمیایی بسیار پایدار و مقاوم هستند.

C:\Users\ARAD\Desktop\8888.jpg

آجر قزاقی

یکی از طرح های قدیمی آجر قزاقی است که بیشتر در خانه های قدیمی به چشم می آید ولی تولید کنندگان با کمی تغییرات به آن توانسته اند آن را با مدل های جدید همخوانی داده و نیز مورد پسند مشتریان قرار گرفته است؛ با توجه به تنوع قیمتی و زیاد بودن کارخانه های تولید کننده این محصول دارای قیمت رقابتی زیادی بوده و هنگام خرید باید به این نکته توجه نمایید. یکی از جدید ترین مدل های آجر کف فرش، مدل نسوز است که مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی احتمالی و انتقال آتش دارد که به ایمنی ساختمان ها کمک بسیار زیادی نموده و در نتیجه سلامت ساکنان را تضمین می نماید.

شاید جالب باشد بدانید قدمت استفاده از آجر های تزئینی به هفت هزار سال می رسد که نشان از اهمیت زیبایی ساختمان ها از گذشته تا امروز دارد؛ در آن زمان از گل و خاک جهت ایجاد نما استفاده می کردند که بعد ها به سنگ ها هم رسیده شد.

C:\Users\ARAD\Desktop\44.jpg


akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand