ادویه با ثروت ‌سازی جایگاه اجتماعی ‌ام را ارتقا داد

 زمانی ‌که با افراد ثروتمند معاشرت ‌کردم با کسب‌ و کار تجارت به روش نوین آشنا شدم و از طریق یادگیری این روش کسب ‌و کار خود را در حوزه ادویه راه ‌اندازی کردم و با فروش عمده این محصولات توانستم به ثروت بالایی دست یابم و جایگاه اجتماعی خود را ارتقا دهم. از این‌ رو قصد دارم تا شما را با این محصول بیشتر آشنا سازم.  

پودر رازیانه

پس از خرید، پودر رازیانه را در یک ظرف دردار و محکم بریزید تا رطوبت نگیرد. برای مشخص شدن قیمت پودر رازیانه در ادویه جات اولین نکته که باید در نظر بگیریم، وزن آن است. هر چه وزن ادویه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود و هرچه وزن آن کمتر باشد، قیمت آن نیز کمتر می شود. قیمت ادویه از ۲۰۰۰۰ تومان شروع می شود و تا ۴۰۰۰۰ تومان می رسد. همچنین می توانید آن را از وبسایت ما به صورت اینترنتی تهیه فرمایید. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد این محصول دارید، می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

پودر رزماری

محصول پودر رزماری در یک بسته بندی ضدآب و استاندارد به مصرف کنندگان تحویل داده می شود. پودر رزماری را باید به صورت کاملا پودر شده و بدون ساقه باشد. این پودر برای تهیه ی انواع خورشت، مرغ، سس و ماهی قابل استفاده می باشد. از ادویه جات به میزان مناسب در غذاهای خود استفاده کنید. قیمت رزماری با توجه به موارد گوناگونی تغییر می کند. در ادویه جات، اولین عامل برای تعیین قیمت وزن آن هاست. هرچه وزن ادویه بیشتر باشد، لاجرم قیمت آن نیز بالا می رود. میزان خالص بودن محصول که شامل کمتر بودن ساقه ی گیاه می شود نیز باعث کم یا زیاد شدن قیمت می شود. به طور کلی شروع قیمت آن از ۳۰۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰۰۰ تومان می باشد. ادویه ی رزماری را می توانید از تمام عطاری ها و فروشگاه های سرتاسر کشور تهیه نمائید.

پودر زردچوبه

در هنگام خرید پودر زردچوبه باید توجه بسیاری به کار بگیرید. برای خرید این پودر باید توجه داشته باشید که محصول دارای ناخالصی و کیفیت پایین نباشد. در حین خرید باید به رنگ زردچوبه دقت نمایید. رنگ این پودر معمولا از زرد روشن تا زرد تیره می باشد و در صورت مشاهده تیرگی پودر از خرید آن امتناع نمایید. اگر این محصول به صورت بسته بندی تهیه می کنی به کیفیت و بهداشتی بودن بسته بندی باید توجه داشته باشید. در هنگام خرید به زمان تولید محصول توجه گردد و در صورت نزدیک بودن زمان تولید آن را خریداری کنید.