اجاره دستگاه زردی نوزاد (دستگاه فتوتراپی) – زردی نوزاد را در منزل درمان کنید

برای درمان زردی نوزاد و رفع سریع و آسان آن، اجاره دستگاه زردی نوزاد بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود. در زردی کلینیک ارائه خدمات فتوتراپی به صورت شبانه روزی و با کیفیت بالا انجام می گردد. زردی کلینیک با تجربه چندین ساله خود تاکنون موفق به جلب رضایت مشتریان عزیز شده است. بهترین خدمات فتوتراپی در منزل را با زردی کلینیک تجربه کنید. فتوتراپی یا نور درمانی در حقیقت روش علمی درمان زردی نوزاد می باشد. درمان زردی نوزاد با روش فتوتراپی در منزل و بیمارستان قابل انجام است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه فتوتراپی همراه زردی کلینیک باشید…

اجاره دستگاه زردی نوزاد (دستگاه فتوتراپی)

اجاره دستگاه زردی نوزاد (دستگاه فتوتراپی) در منزل

با استفاده از دستگاه فتوتراپی بیلی روبین های موجود در خون نوزاد تغییر شکل داده و از طریق مدفوع دفع خواهند شد. بنابراین کودک به راحتی می تواند بیلی روبین را تنظیم نماید. همان طور که می دانید از جمله بیماری های متداول و بی خطر در نوزادان تازه متولد شده و نارس زردی می باشد. با تجزیه طبیعی سلول های خون بیلی روبین ایجاد خواهد شد. تقربیا همه ما سطح پایینی از بیلی روبین را در خون خود داریم. زمانی که نوزاد به زردی مبتلا شود بافت های چربی زیر پوست آن جمع شده و باعث زرد شدن پوست و قسمت سفیدی چشم نوزاد خواهد شد. برای درمان زردی نوزادان اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت ارزان از زردی کلینیک معمول ترین روش درمان می باشد.

مدت زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی و عوامل موثر در آن

بسیاری از نوزادان به دلایل مختلف در حین تولد دچار درجاتی از زردی می شوند که درجه زردی برخی از آن ها به قدری پایین است که نیازی به استفاده از دستگاه زردی نوزاد و درمان آن نمی باشد، در چنین شرایطی تنها با شیردهی مداوم و مرتب زردی نوزاد برطرف خواهد شد. اما در شرایطی که سطح بیلی روبین خون بالا است باید نسبت به درمان آن هرچه سریع تر اقدام نمود. مهم ترین و اثربخش ترین روش درمان زردی نوزاد اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد.

مدت زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی به میزان و شدت زردی نوزاد و شرایط ذیل بستگی دارد :

  1. نارس یا کامل بودن نوزاد
  2. سطح بیلی روبین خون نوزاد
  3. سن نوزاد

بنابراین مدت زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی یا دستگاه زردی نوزاد چندان مشخص نیست و با استفاده از دستگاه فتوتراپی باید منتظر کاهش بیلی روبین خون نوزاد باشید. با کاهش سطح بیلی روبین در خون نوزاد دیگر نیازی به استفاده از دستگاه فتوتراپی نخواهید داشت و در نهایت نوزاد از دستگاه زردی خارج خواهد شد.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد خانگی در تهران

اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل از مزایای ذیل برخوردار است :

  • قطعا برای مادری که تازه زایمان نموده است رسیدگی به نوزاد در بیمارستان کار دشواری خواهد بود، با اجاره دستگاه فتوتراپی خانگی از مجموعه زردی کلینیک نیازی به جدا نمودن مادر از نوزاد نخواهد بود. علاوه بر اینکه نوزاد و مادر و والدین ۹ ماه چشم انتظاری و دوری را تحمل نموده اند.
  • با توجه به اینکه در بیمارستان اقشار مختلف برای درمان و یا زایمان حضور پیدا می کنند، محیط بیمارستان مستعد ایجاد هرگونه بیماری و عفونت برای نوزاد شما خواهد بود.
  • برای بسیاری از والدین بستری نمودن نوزاد در بدو تولد، چندان خوشایند نخواهد بود.
  • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد قطعا قابل مقایسه با هزینه گزاف بستری نمودن نوزاد در بیمارستان نخواهد بود.
  • کیفیت دستگاه زردی نوزاد سه بعدی ال ای دی ارائه شده توسط زردی کلینیک به مراتب بالاتر از انواع دستگاه های فتوتراپی یا دستگاه زردی در بیمارستان می باشد.

در صورتی که پس از تولد نوزاد متوجه درجه زردی او شدید، و به اجاره دستگاه زردی نوزاد نیاز پیدا کردید، می توانید به صورت شبانه روزی با مشاورین زردی کلینیک تماس حاصل فرمایید.

اجاره دستگاه زردی

شرایط استفاده از دستگاه فتوتراپی در منزل

اگر نوزادی در منزل تحت درمان زردی با استفاده از دستگاه فتوتراپی قرار گیرد، به منظور کاهش سطح بیلی روبین باید مرتب مورد معاینه پزشک قرار گیرد. البته درمان در خانه به معنی معاف از مراجعه پزشک نخواهد بود. پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد و یا دستگاه فتوتراپی پزشک متخصص کودکان مدت زمان استفاده از فتوتراپی را برای شما مشخص نموده که در حالت کلی دو الی سه روز زمان می برد. البته با توجه به شرایط نوزاد ممکن است مدت زمان درمان زردی بیشتر یا کمتر شود. در صورتی که شدت زردی نوزاد خفیف باشد، اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت مناسب تنها ۲۴ ساعت مورد نیاز خواهد بود. در عین حال ممکن است میزان بیلی روبین نوزاد بیشتر باشد و زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی ۵ الی ۷ روز طول بکشد. به منظور کاهش سطح بیلی روبین خون نوزاد می توانید همزمان با دستگاه فتوتراپی از فیبرهای نوری و یا پتوی فتوتراپی استفاده نمایید.

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران

قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی به نوع دستگاه بستگی دارد. با این حال در زردی کلینیک با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها دستگاه فتوتراپی با کیفیت و قیمت مناسب ارسال خواهد شد. در حقیقت با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل دیگر نیازی به صرف هزینه گزاف و بستری نمودن نوزاد در بیمارستان نخواهد بود. برای اطلاع از قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی در تهران از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با مشاورین زردی کلینیک تماس بگیرید. از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل می باشد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل از زردی کلینیک

اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل و اثر بخشی آن کاملا به اثبات رسیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و اطلاع از قیمت دستگاه فتوتراپی تنها کافیست با شرکت زردی کلینیک ارائه کننده مدرن ترین دستگاه های فتوتراپی از طریق خطوط ارتباطی ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱ تماس حاصل فرمایید.بستن