آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام راه موثری است؟

آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام راه موثری است؟

اینستاگرام در سالهای اخیر شبیه برج های تجاری نیوریورک شده است. هزاران برند همواره در بازار پر رقابت دیجیتال مشغول معرفی برند و محصولات و خدمات خود به بهترین روش ممکن هستند و سعی دارند با تولید محتوای جذاب و ارزشمند توجه کاربران را به خود جلب کنند. تمام این فعالیت ها زمانی به نتیجه می رسد که مخاطبانی آن ها را ببینند!

خرید فالوور

از آن جایی که راه جذب مخاطب در اینستاگرام بسیار طولانی است و اغلب این برندها آن قدر ها فرصت ندارند به راه میانبری به نام خرید فالوور ارزان اینستاگرام روی آورده اند. برخی این کار را نادرست می دانند و برخی دیگر همواره از این روش مخاطبان بیشتری را از آن خود می کنند و عده ای دیگر با وجود اقدام به خرید نتیجه شایانی کسب نمی کنند. در این مطلب مزایا و معایب و چگونگی نتیجه بخش بودن افزایش فالوور از این طریق را بررسی خواهیم کرد.

برندهای بزرگ هم این کار را انجام می دهند!

ممکن است این طور به نظر برسد که چون پای پول در میان است کاری غیر قانونی را شروع کرده اید و رفتار شما غیر حرفه ای است. اما باید بدانید که حتی برندهای شناخته شده ای مثل پپسی و مرسدس بنز هم گاهی بر اساس استراتژی های افزایش فالوور اقدام به خرید فالوور ارزان می کنند و این کار را به صورت هدفمند انجام می دهند.

خرید فالوور هم دقیقا به اندازه روش های دیگر تبلیغ و بهبود صفحه معقول و منطقی است. تنها نکته ای که وجود دارد روش انجام این کار است. یعنی این که چه نوع فالووری را از چه منبعی و با چه هزینه ای خریداری می کنید.

شما به فالوورهای ارگانیک نیاز دارید!

ممکن است در پروسه خرید با فروشندگانی مواجه شوید که پیشنهاد خرید فالوور ارزان را مطرح می کنند اما در عوض به شما ربات هایی می فروشند که دردی از شما دوا نمی کنند. فعالیت ربات ها به دلیل الگوریتمی که دنبال می کنند بسیار قابل شناسایی است و با کامنت های از پیش تعیین شده ای که در زیر پست هایتان درج می کنند وضع حتی بدتر هم می شود و اعتماد کاربران واقعی تان از دست می رود.

درباره فالوورهای فیک هم باید بدانید که نام کاربری عجیب و غریب و تصاویر پروفایل غیر واقعی نشانه ای از حساب های جعلی است که کاربردی در آگاهی از برند و افزایش تعداد مشتریان بالقوه شما ندارند و کار وقتی خراب تر می شود که این هویت های جعلی با تصاویر و اسامی افراد واقعی ساخته شده باشند.

بنابراین بهتر است از سایت هایی خرید کنید که فالوورهای واقعی و مفید را به سوی صفحه شما می فرستند و پیشینه ثابت شده ای دارند.

فالوور بدون تعامل صرفا یک عدد بی معناست!

یادتان باشد که هدف از افزایش تعداد بازدیدکنندگان شما معرفی هرچه بهتر و گسترده تر محصول به جامعه است. بنابراین مهم است که فالوورهای شما افراد واقعی باشند. درواقع الگوریتم های اینستاگرام به تعداد بالای کاربران شما اهمیت خاصی نمی دهند تا زمانی که پای تعامل بالا در میان باشد. یعنی عده زیادی پست های شما را لایک کنند و با درج نظر زیر پست هایتان و ذخیره یا فوروارد کردن آن ها نشان بدهند که این حساب کاربری محتوای جذابی منتشر می کند که کاربران با آن ارتباط برقرار می کنند.

به طور کلی افراد عادی و حساب های کاربری واقعی به پست های ارزشمند و پرمحتوا واکنش مثبت نشان می دهند و این اولین گام برای افزایش فروش است. درست همانطور که اگر در دنیای واقعی در حال راه رفتن باشید و یک اتفاق جذاب مثل یک کنسرت خیابانی یا افتتاحیه یک برند با تخفیف مناسب در جریان باشد و عده زیادی از افراد به آن توجه نشان می دهند در دنیای مجازی هم پست های جذاب و هیجان انگیز به طور عادی همین بازخورد را می گیرند.

با این تفاوت که اگر در خیابان با عجله در حال حرکت به سوی یک جلسه مهم کاری باشید برای این اتفاقات صبر نمی کنید اما در اینستاگرام می توانید پست را ذخیره کنید و بعدا به سراغ آن بروید که این خود نوعی از تعامل است که به نفع صاحبان برند و مارکترها عمل می کند.

بنابراین فالوورهای واقعی شما همیشه پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را دارند و قاعدتا باید با خرید فالوور این امتیاز بالقوه رشد کند و اگر نمی کند ممکن است فالوورها را از منبع مناسبی نخریده باشید.

ارزانی در خرید فالوور ارزان هم حدی دارد!

به طور معمول در هر فعالیتی در هر زمینه ای، برخی برندها اقدام به فروش با قیمت قدری پایین تر می کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری را در بازارهای پر رقابت جذب کنند. اما اگر این اختلاف قیمت و ادعای ارائه خدمات بیش از حد منطقی باشد احتمال پایین بودن کیفیت یا دروغی بودن ادعاها بالا می رود.

پایین بودن بیش از حد قیمت اگر دلیل منطقی برای آن وجود نداشته باشد می تواند زنگ هشیاری برای بسته ها و پکیج ها و نوع فالوورها در اختیارتان قرار می گیرد را به درستی بررسی کنید و در صورت نیاز سوالاتتان را بپرسید تا خرید ایمن تری را تجربه کنید.

چرا برخی با خرید فالوور به نتیجه دلخواه می رسند و برخی دیگر نه؟

خرید فالوور

علت تفاوت در نتیجه کسب شده این دو دسته «برخی» ها در یک چیز است: نوع فعالیت! به طور کلی دو اقدام پیش و پس از خرید فالوور در نتیجه بخشی آن تاثیر گذار است:

۱.اقدامات پیش از خرید فالوور اینستاگرام

تا کنون به این نتیجه رسیدیم که خرید فالوور می تواند در فعالیت تجاری دیجیتال بسیار تاثیرگذار باشد. اما به شرطی که در نوع خرید به برخی نکات در هنگام انتخاب برند ارائه دهنده خدمات توجه کنید:

برندهای ایمن محصول خود را به طور کامل معرفی می کنند.

برندهای ایمن از درگاه های پرداخت بانک های معتبر استفاده می کنند.

برندهای  ایمن رابط های پشتیبانی مثل شماره تلفن، بخش پیگیری سفارشات در سایت و آیدی پشتیبان ارائه می دهند.

برندهای ایمن اطلاعات کاملی از نوع فالوورهایی که به شما ارائه می دهند در اختیارتان می گذارند.

کلاهبرداران همه چیز را خوب جلوه می دهند در حالی که خدمات دهنده های واقعی ضوابط و قوانینی را تعریف می کنند و پروسه کار را برایتان توضیح می دهند.

برندهای غیر ایمن حریم خصوصی تان را رعایت نمی کنند و ممکن است پسورد حساب کاربری تان را بخواهند. تحت هیچ شرایطی و برای دریافت هیچ سرویسی منطقی نیست که اطلاعاتی مثل پسورد را در اختیار دیگران قرار بدهید.

سایت های ایمن برای جلب رضایت مشتری برخی خدمات پس از فروش را در نظر می گیرند. یعنی تعهد می کنند در صورتی که خدماتی که ادعا کرده اند به شما ارائه نشد، جبران خسارت کنند یا مبلغ پرداختی را به شما بازگردانند. این نکته حرفه ای خدمات دهندگان واقعی را از کلاهبرداران مجزا می کند.

۲. اقدامات پس از خرید فالوور ارزان اینستاگرام

این که مدتی پس از خریداری درصد کمی ریزش در تعداد فالوور را تجربه کنید طبیعی است. به این دلیل که همیشه همه افراد موافق شما نیستند و ممکن است برخی متوجه شوند که به برند شما و فعالیت هایتان علاقه ای ندارند. اما این ریزش طبیعی باید بسیار جزئی باشد.

این که افراد ریزش بالایی را تجربه کنند تا حد زیادی به نوع و زمان فعالیت پس از خریدشان بستگی دارد. هنگامی که دنبال کنندگانی به صفحه شما ارجاع داده شده اند منتظرند تا شاهد فعالیت های جذاب و مفید شما باشند. اگر صرفا برای بالابردن تعداد فالوور و بدون داشتن استراتژی اقدام به خرید کرده باشید نرخ ریزش بالایی در انتظار شماست.

در واقع شما بایستی بدانید که بلافاصله پس از خرید با چه نوع استوری قرار است انگیزه مخاطب را تقویت کنید و با چه پست هایی از همان ابتدا توجه و تعامل آن ها را جلب کنید.

سخن پایانی

تکنیک های زیادی برای افزایش بهره وری فعالیت دیجیتال وجود دارد که خرید فالوور یکی از آن هاست. این تکنیک ها با توجه به استراتژی و اهداف شما می توانند مفید و موثر واقع شوند. پس بهتر است برای هر یک از این فعالیت ها هدف و استراتژی خوبی تعیین کنید تا بتوانید صفحات خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

منبع : بهترین وب سایت خرید فالوور

akun pro china akun pro hongkong akun pro filipina akun pro jepang akun pro kamboja akun pro malaysia akun pro myanmar akun pro rusiaakun pro thailand akun pro vietnam slot server rusia slot server malaysia slot luar negeri akun pro jepang akun pro jepang slot server thailand slot server luar slot server kamboja slot server thailand link server asia link server internasional link server sensasional akun pro rusia akun pro jepang akun pro prancis akun pro thailand slot server luar slot server thailand slot server amerika slot server prancis slot server hongkong slot server jepang slot server malaysia slot server myanmar slot server vietnam slot server rusia slot luar negeri slot server jepang slot server kamboja slot server myanmar slot server rusia slot server thailand slot server thailand slot luar negeri akun pro filipina akun pro myanmar akun pro malaysia akun pro rusia slot server malaysia slot server rusia slot server china slot server hongkong slot server jepang slot server kamboja slot server korea slot server malaysia slot server myanmar slot server prancis slot server rusia slot server thailand